top of page

Köpek Çadırı Kullanımı Köpekler İçin Neden Önemlidir?

Güncelleme tarihi: 25 Şub 2021

Her canlının olduğu gibi kedi ve köpeklerinde özel alanlara ihtiyaçları vardır. Onlara özel olarak tasarlanan ve oldukça keyifli olan Teepee House çadır ürünleri hayvanların ihtiyaç duyduğu bu özel alanları onlara yaratmaktadır.


Neden Almalıyım?

Yaşam alanlarımızda bizlere eşlik eden canlı dostlarımız da bizler gibi zaman zaman mahremiyete ihtiyaç duymaktadır. Özellikle yaşadıkları ortamda olağanüstü bir hareket olduğunda ve rahatsız olduklarında kendilerini korumak için bir alana ihtiyaç duyduklarını ifade edebiliriz.İyi bir gece uykusu veya öğleden sonra uykusu olsun, köpek ve kediler günde en az 12 saat uyumaya ihtiyaçları vardır. Bu temel ihtiyaçlar için Teepee House köpek çadırlarını kullanmalarını şiddetle tavsiye ederiz. Hem kediler için hem de köpekler için üretilen çadırlar ile hayvanların istedikleri zaman girebilecekleri alanlar oluşturulmaktadır. Köpek çadırı veya kedi çadırları genel olarak neden kullanılır bilgi vermek istiyoruz. Şöyle ki;  • Kedi çadırı ve köpekler için üretilen çadırlar rahatsız olduklarında, alanlarına çekilebilmesi için kullanılır.

  • Kedi ve köpeklerin rahat bir şekilde uyuyabilmesi ve sağlıklı bir uykuya sahip olması için kullanılır.

  • Doğum gibi önemli durumlarda hayvanlara gerekli mahremiyetin sağlanabilmesi için gereklidir.

  • Etrafta hoşlanmadıkları bir durum olduğunda kendilerini güvende hissetmeleri için böyle bir alana ihtiyaç vardır.


Teepee House çadır ürünleri son derece kaliteli ve işlevsel hayvan çadırları olmaktadır. Farklı boyutlarda ve modellerde üretilen çadırlar arasından sizlerde dostunuz için iyi bir ürün tercih edebilirsiniz.

Comments


bottom of page