Kedi Çadırları

Kedi Çadırı

Kedilerin saklanma eğilimi gösterdiğini hepimiz fark etmişizdir. Yabancılarla karşılaşan kedileri farklı odalarda, kanepe ya da koltuk altlarında, dolap içlerinde bulmak çok sık yaşanan durumlar arasında yer alır. Evcil dostlarımıza kendilerini rahat hissedecekleri bir ortam yaratmak için kedi çadırı almak iyi bir çözüm olabilir. Kedi çadırı tasarımları patili dostlarımızın rahat ve güvende hissetmelerine yardımcı olurken aynı zamanda doğum gibi durumlarda ihtiyaç duyacakları mahremiyetin sağlanması açısından da kedi doğum çadırı olarak sunulan ürünler tercih edilebilir.

Neden Teepee House Kedi Çadırı?


Bir eve yeni gelen kediler ilk günlerini bir köşede saklanıp etrafı izleyerek geçirirler. Özellikle de evde başka evcil hayvanların olması durumunda kedi için özel ve güzenli bir alan rahat hissetmesi açısından büyük bir öneme sahiptir. Bu noktada kedi çadırı ile yeni ev sakinine güzel ve konforlu bir alan yaratmak gerekebilir.


Korku, kaygı, yüksek ses, çevrenin normalde hareketli olması, evde yaşayan insanların gerginliği, taşınma ya da sahip değişimi gibi etmenlere bağlı olarak kediler kapalı bir alana ihtiyaç duyarlar. Bu onların kendilerini korumaları, güvende hissetmeleri ve çevrelerini gözlemlemeleri için tek gereksinimleridir. Kedi çadırları patili dostlarımızın konforlu bir şekilde kapalı bir alana sahip olmaları açısından önemlidir. Olumsuz duygulara kapılan kediler kapalı alanlarında zaman geçirdikçe sakinleşirler, çevrelerini gözlemlerle ve ortamdaki değişimleri anladıktan sonra normal yaşamlarına geri dönerler.


Kediler günlerinin büyük bir kısmını uyuyarak geçirirler. Bu sebeble onlar için kaliteli bir uyku her şeyden önemlidir. Kaliteli bir uyku için kedinin karanlık, sessiz ve güvende hissedebileceği bir alana ihtiyacı vardır. Teepee House Kedi çadırı da kaliteli uyku için kedinizin güvenli bir yuva ihtiyacını karşılıyor.


Kedi doğum çadırı olarak adlandırılan ve kediler için doğum yapabilecekleri özel alanı sağlayacak çadırlar ile anne kedinize ihtiyacı olan alanı yaratabilirsiniz.


Kedi Çadırı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Patili dostlarımız için herhangi bir ürün alırken mutlaka üretildiği malzemelere bakılması gerekir. Kullanılan malzemelerin mutlaka evcil hayvan ve insan sağlığı için zararsız olması gerekmektedir.Doğru malzeme seçimi ile uzun yıllar keyifle kedi çadırınızın kullanılması demektir. Ayrıca ürünün dikişlerinin, bağlantı noktalarının ve aksesuarlarının da kaliteli olması önemlidir.

Kedi Çadırını seçerken çadırların kullanım alanını göz önünde bulundurmak da önemlidir. Kedinin rahatça girip çıkabileceği ve kedi çadırı içinde hareket edebileceği bir alanın olması gerekir. Kediler kolayca hareket edebildikleri kapalı alanlarda kendilerini daha güvende hissederler. Bu nedenle kedinin boyutlarının göz önünde bulundurulması gerekir.

Bizim Ürünlerimiz

Kedi Çadırlarımız; 50x50cm

Pamuklu yarı su geçirmez kumaştan üretilmiş olup oldukça dayanıklıdır.

Çadırın tabanı sayesinde kedi çadırınız muntazam bir forma kavuşur.

Tüm parçaları çıkarılıp makinanızın hassas modunda ağartıcı kullanmadan 30 derece yıkayabilirsiniz.

2 parçaya ayrılan ahşap sopalar sayesinde kolayca demonte olup gittiğiniz her yere çadırınızı da götürebilirsiniz.

Kedi Çadırı Minderi;

Pamuklu yarı su geçirmez kumaştan üretilmiş olup oldukça dayanıklıdır.

Minderimiz kılıflı olup makinanızın hassas modunda ağartıcı kullanmadan 30 derece yıkayabilirsiniz.

İç minderimiz boncuk elyaf doludur.8 görüntüleme0 yorum
E-BÜLTEN
MÜŞTERİ HİZMETLERİ