top of page

Bali Bag Nedir?

Güncelleme tarihi: 6 Mar 2021Evcil Hayvan Çantası

Evcil hayvanlarınızı yanınızda taşımak ve onların narin bedenlerini yormadan gezdirmek istiyorsanız evcil hayvan çantası tam size göre! Minik dostlarınızı içine koyabileceğiniz çanta hem konforlu hem de beklentilerinizi karşılayacak kadar güvenli! Birbirinden değerli bu seçeneklerden faydalanmak ve kalite odaklı çözümlere kapı aralamak mı istiyorsunuz? Teepee House ürünleriyle kalite ve yüksek standartları yakalayın!

Köpekler ve kediler için dışarıda gezmek oldukça değerlidir. Çünkü kedi ve köpeklerin de temiz havaya ihtiyacı vardır. Ancak pek çok hayvan sever minik yavrusunu yormak istemez. Bu nedenle de gezinti sırasında kedi ve köpeklerin çanta içerisinde gezdirilmesi sağlanır. Peki, evcil hayvan çantası siz değerli hayvan dostlarına ne tür özellikler sunar?


Evcil Hayvan Çantası Özellikleri

İçi kürklü 2 farklı modeli bulunan ve 50-25 taban genişliğiyle dikkat çeken bu ürün Oeko Tez boyalı dijital baskı kumaştan imal edilmiştir. Çantaların tabanı evcil hayvanlarınızın bastığında sabit durması adına özel olarak tasarlanmıştır. Pamuklu ve rahatsız etmeyen bir özelliğe sahip olmasının yanı sıra yıkanabilir özelliktedir.

Çantanın ön kısmında bulunan cep fonksiyonel olarak kullanılabilirken evcil hayvanlarınızın kaçmasını engelleyen bir klips de yer alıyor. Bu sayede hayvanlarınızın güvenilir bir şekilde gezintiye çıkması mümkün oluyor. Teepee House ayrıcalıkları ile yakalayabileceğiniz bu enfes seçeneklerden faydalanmak için tek yapmanız gereken size özel bir ürün seçmek!


Kedi ve Köpek Çantası Fiyatları

Çok kaliteli özellikleri ve dikkat çekici tasarımları ile her hayvan severin kullanmak isteyeceği bu çantaları kullanmadan önce fiyatlarına bir göz atın! Fiyat konusunda her bütçeye uygun çözümler sunması nedeniyle çantaların oldukça rağbet gördüğü söylenebilir. Çantaların en değerli özelliklerinden bir başkası da kumaş özelliklerine göre fiyatlarının farklılaşabileceği söylenebilir.

Fiyatlar farklı olsa da her yönüyle bütçe dostu seçenekler sağlayan evcil hayvan çantalarının size uygun çözümler sunduğunu alışveriş sırasında keşfedebileceksiniz. Üstelik bu çantaları satın alırken Teepee House avantajları sayesinde farklı ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Tüm avantajları yaşamak ve kedi – köpek çantalarından faydalanmak için alışverişe kapı aralayın. Üstelik birbirinden değerli tasarımlarla çanta satın almak çok başka olacak!

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page